60 LAT MINĘŁO...

W piątek 6 grudnia 2019 roku obchodziliśmy 60-lecie naszej szkoły. Uroczysta gala jubileuszowa rozpoczęła się o godzinie 10:00.  Część oficjalną otworzyło przemówienie pani dyrektor Renaty Papis oraz burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Jacka Lipińskiego. W części artystycznej można było podziwiać występy i popisy uczniów w różnych dziedzinach oraz powspominać dzieje szkoły na przestrzeni sześciu minionych dekad. Finał stanowiła piosenka w wykonaniu całej Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 4.

Występom towarzyszyły liczne wystawy na korytarzach, na których można było podziwiać fotografie z dawnych lat, wpisać się do księgi pamiątkowej lub zrobić sobie zdjęcie z paryskich czasów naszej patronki Marii Skłodowskiej – Curie.
W szkolnej stołówce zorganizowany był poczęstunek, gdzie po części artystycznej goście mieli okazję spotkać się, powspominać i porozmawiać.