SZKOLNE ANDRZEJKI

W poniedziałek 29 listopada w naszej szkole odbyły się andrzejkowe zabawy.

• W bibliotece szkolnej, na długich przerwach obiadowych, uczniowie klas I-III wzięli udział w andrzejkowych wróżbach. Wśród wróżb nie zabrakło „Szpilki prawdy”, „Wyroczni Marrakeszu” (afrykańskiej przepowiedni), „Wróżby Izydy” (staroegipskiej wyroczni), „Wróżenia na życzenie”, czy andrzejkowych wróżb z liczbami. Uczniowie obliczając główną cyfrę z daty urodzenia, odczytywali swoje cechy charakteru. Na andrzejkowe wróżby biblioteka zaprasza za rok!
  • W sali gimnastycznej uczniowie klas starszych wróżyli swoją przyszłość podczas Szkolnych Andrzejek. Było dużo zabawy i uśmiechu. Dodatkowo każdy uczeń został poczęstowany zdrowymi owocami.
  • W klasach młodszych wychowawcy zadbali o to, aby każdy mógł poznać andrzejkowe tradycje. Dzieci przekłuwały papierowe serce by odczytać imię swojej sympatii, losowali bileciki z przyszłym zawodem, wirtualnie lali wosk czy wystawiali buty za drzwi.

Trzymany kciuki za spełnienie wszystkich pięknych przepowiedni!