APEL - "PRAWA I OBOWIĄZKI UCZNIA"

W dniu 17 października został zaprzysiężony Samorząd Uczniowski. Samorząd tworzą wszyscy uczniowie, którzy w demokratycznych wyborach wybierają swoich przedstawicieli. Obecny SU tworzą: Agnieszka Sowińska-przewodnicząca, Zofia Różycka- zastępca oraz Urszula Grzelczyk-sekretarz.

Nowo wybrana przewodnicząca zobowiązała się rzetelnego i sumiennego wypełniania powierzonych obowiązków, godnego reprezentowania szkoły i dbania o jej dobre.

Nowym władzom SU życzymy wspaniałych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji.

Jak co roku, mięliśmy także okazję przypomnieć sobie zasady bezpieczeństwa których należy pamiętać podczas przerw ,lekcji, w drodze do szkoły a także korzystając z sieci. Wiedza ta na pewno pomoże nam zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz kolegów i koleżanek.

Zaprzysiężenie Samorządu Szkolnego zbiegło się z Dniem Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu składamy podziękowania Dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, życząc pomyślności i satysfakcji z codziennej pracy z uczniami.