BIEGI PRZEŁAJOWE

Dużym sukcesem zakończył się udział reprezentacji uczniów naszej szkoły w indywidualnych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym. W dn. 23 września na obiekcie  MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim rywalizowało ponad 200 uczniów z kilkunastu szkół z powiatu zgierskiego.

Nasza szkoła reprezentowana była przez 24 uczniów w poszczególnych kategoriach wiekowych. W kategorii Igrzysk Dzieci (chłopcy rocznik 2009 i młodsi) wystąpili: Kaczmarek Dawid, Kaletka Kacper, Lichwała Jacek, Opala Adam, Przybysz Michał, Dudziński Jan, Dybała Adrian.
W kategorii (chłopcy rocznik 2007) wystąpili: Jakub Dudziński ,Kochaniak Michał, Kowalski Mateusz, Łyczek Jakub, Talarek Jan, Szymon Włodarek.
W kategorii (dziewcząt rocznik 2007) wystąpiły: Garlińska Lena, Grzelińska Karolina, Jaskulska Jagoda, Makowska Paulina, Matyjaszczyk wiktoria, Olechnowicz Amelia, Pawlak Julita.
W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej( chłopcy rocznik 2005) wystąpili: Augustyniak Kacper, Dybała Dawid, Kabaciński Artur, Osieja Michał , Sobczak Kamil , Wieczorek  Igor , Włodarczyk Szymon.

Najlepsze wyniki w rywalizacji ze swoimi rówieśnikami z całego powiatu zgierskiego odnieśli: Dudziński Jakub 2 miejsce, Julita Pawlak 4m. ,Dybała Dawid 4m.,  Kabciński Artur 5.m.

Uczniowie Ci otrzymali dyplomy i awansowali do finałów wojewódzkich , które odbyły się dwa dni później w Uniejowie. Podczas tych zawodów odbyła się uroczysta inauguracja sezonu 2019/2020 rywalizacji szkół  organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.  Następnie  najlepsi zawodnicy z województwa łódzkiego rozpoczęli zmagania w biegach przełajowych. W każdej kategorii brało udział po ok. 100 uczestników.

W rywalizacji wojewódzkiej uczniowie z czwórki zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zajęli następujące lokaty: 13 m. Dudziński Jakub, 18 m. Julita Pawlak 18 m. , Dawid Dybała 37 m. , Artur Kabciński  47 m.

Opiekun: Krzysztof Szabela, Grzegorz Lewandowski