CZYTAM WSZĘDZIE

„Postanów sobie czytać codziennie,
choćby przez kwadrans,
po roku odczujesz skutki...”
Henryk Mann

We wtorek 12 października 2021r. w bibliotece szkolnej rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pod hasłem: „Czytam wszędzie”. Spośród 34 prac jury w składzie: p. Małgorzata Śmichura, p. Dominika Żychlińska, p. Bogumił Łyko wyłonili zwycięzców, których prace można oglądać na tablicy przed biblioteką szkolną.
Nagrodzone prace:
Aleksandra Słota IVB,I miejsce
Julia Jaśkiewicz VIIID,I miejsce
Lena Garlińska VIIIC, II miejsce
Kalina Fudala IVB, III miejsce
Wyróżnienia:
Kornelia Kalina IIC, Aleksandra Fagas IIIC, Zofia Szulc IIIC, Julia Kozłowska IVB, Seweryn Dąbrowska IIIC, Mark Kovnatskyi IIB
Zofia Niewiadomska VIIA, Aleksandra Werecka IIB, Laura Talarkiewicz IVB, Jagoda Urbaszek IIB

Jak sami widzicie, czytać można wszędzie. Ważne jest, aby czytanie dostarczyło Wam wielu wzruszeń,pomogło oderwać się chociaż na chwilę od szkolnej codzienności i pozwoliło przenieść się w świat niezwykłych wyobrażeń.
Biblioteka szkolna dziękuje czytelnikom za wzięcie udziału w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!