DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystko co dobre. Dlatego z tej okazji dzieci z najmłodszej grupy gościły w piątek 10 lutego swoje Babci i Dziadków. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie przygotowanym programie artystycznym wcielając się w rolę dziennikarza, kamerzysty, udzielających wywiadu oraz tancerzy. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniałe wystąpiły przed bliskimi,. Na koniec wręczyli upominki i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, opiekę i cierpliwość. Mamy nadzieję, że ta uroczystość zapadnie na długo w sercach najbliższych. Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.