DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

W lutym tradycyjnie obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu, w tym roku pod hasłem, „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Odbyły się m.in.zajęcia warsztatowe na lekcjach informatyki, pokazy filmów, ciekawe zajęcia wychowawcze, problematyka kultury, poszanowania prawa, uzależnień oraz bezpieczeństwa w Internecie była szeroko propagowana w szkole, wśród dzieci i rodziców.
Nie zabrakło również konkursów dla naszych uczniów, w których, jak co roku chętnie i z sukcesami startowali. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy ciekawych prac. A oto wyniki:

W konkursie na plakat dla klas 4-8 najlepsze prace wykonali:
Przemysław Tkacz z klasy 6a – I m.
Kacper Włodarczyk z klasy 5d – I m.
Na wyróżnienie zasługuje również praca Julii Hanuszkiewicz z kl. 5e.

W konkursie na jednoslajdową prezentację multimedialną dla klas 4-6 najlepsze prace wykonali:
Artur Turoboś z kl. 5d – I m.
Bartosz Guziak z kl. 5b – I m.
Julia Mrowicka z kl. 4b – I m.

Dziękuję Wam za udział i zapraszam w kolejnym roku.  Dyplomy i niespodzianki poczekają na sprzyjającą okazję.

Szkolny opiekun DBI
Marzena Jóźwiak