DZIEŃ CHŁOPCA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

30 września dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Dzień Chłopca. Nasi panowie, aby otrzymać tytuł super chłopaka musieli wykonać kilka niełatwych zadań (tj. jedzenie cytryny, zbieranie fasoli na czas, wyścigi rzędów), z którymi radzili sobie doskonale. Dziewczynki nad wyraz uważnie obserwowały zmagania chłopców i przyznawały punkty. Tego dnia nie zabrakło zabaw integracyjnych oraz wspólnych zdjęć z dostępnymi gadgetami. Najwięcej śmiechu sprawiła dzieciom zabawa "golimy brodę", w której dziewczynki miały za zadanie ogolić brodę koledze używając drewnianych patyczków. Na zakończenie każdy chłopiec z pomocą koleżanki, kolorował wybrany przez siebie obrazek, który został ożywiony z pomocą aplikacji Quiver. Uwiecznieniem tego dnia było wręczenie przez dziewczynki medali, dyplomów i upominków, które wywołały wśród chłopców moc radości. Wspólna zabawa wszystkim dzieciom dała dużo satysfakcji i sprawiła, że to był naprawdę wspaniały dzień.