DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W ZERÓWCE

5 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły  jedno z najsympatyczniejszych świąt – Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin Walta Disney’a. Święto stało się okazją, aby przypomnieć  ulubionych bajkowych bohaterów, zanurzyć się w świat magicznych historii i zainspirować dzieci do wspólnej zabawy w „bajkowym wymiarze”. Zerówkowicze tego dnia przyszły do szkoły w przepięknych  strojach, które zaprezentowały podczas piosenki „Witajcie w naszej bajce.” W tym dniu zabawom, konkursom i tańcom nie było końca. Dzieci uczestniczyły w zabawie " Jaka to melodia", której zadaniem było rozpoznanie bajki bo fragmencie muzyki. Nie zabrakło bajkowych puzzli, zagadek i quizów. Największym zaskoczeniem było wirtualne spotkanie z członkiem psiego patrolu psem Marchallem, od którego każde z dzieci miało indywidualne pozdrowienia. Na zakończenie każde dziecko otrzymało medal oraz dyplom. Dzień ten przypomniał wszystkim, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło przedszkolakom dużo radości..