GŁOSUJ NA PROJEKTY!

Drodzy "Czwórkowicze"!
W tym roku nasza szkoła nie zgłosiła żadnego projektu w ABO, ale jest kilka projektów, które z uwagi na  różne związki z naszą szkołą gorąco popieramy i w imieniu projektodawców prosimy o głosy.
Projekt nr 16 - samochód ratowniczo - gaśniczy dla Strażaków OSP Chrośno, którzy od lat współpracują z naszą szkołą, prowadząc szkolenia z pierwszej pomocy, urządzając pokazy i zawody podczas pikników szkolnych.
Projekt nr 42 EkoSłupki  (urządzenia do pomiaru jakości powietrza) przy szkołach.  Autorem projektu jest Młodzieżowa Rada Miejska.
Projekt nr 17 - darmowe zajęcia z karate, Jiu jitsu, samoobrona w szkołach, przedszkolach i ośrodkach sportowych.
 Projekt nr 8 - tor przeszkód dla ”Ogników" - naszych młodych strażaków działających przy OSP w Aleksandrowie.
 Projekt nr 15 - wakacje w mieście - półkolonie dla dzieci.
Projekt nr 33 - parking na osiedlu Wyzwolenia.
Głosować może każdy mieszkaniec gminy Aleksandrów Ł. (Nawet taki, który niedawno przyszedł na świat)
Głosowanie trwa do 24 kwietnia na stronie aleludzki.pl
Każdy może zagłosować na dowolną liczbę projektów, których łączna wartość nie przekroczy 200 000 zł
Zapraszamy do głosowania!