I MIEJSCE W POWIECIE W SZACHACH

W dniu 06.12.2021r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Zgierzu, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w szachach drużynowych. W zawodach wzięło udział pięć szkół: SP 8 Zgierz, SP 12 Zgierz, SP 1 Głowno, SP 2 Ozorków oraz SP 4 Aleksandrów Łódzki.

W kategorii dzieci nasza szkoła wywalczyła I miejsce w Powiecie a tym samym awans do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 10 grudnia. W kategorii młodzieży szkolnej szkoła uplasowała się na piątym miejscu.

Skład drużyn Igrzyska Dzieci: Dąbrowski Paweł, Domagalski Mikołaj, Wilczyński Dawid, Jakubowska Ida, Kozłowski Łukasz; Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Jurek Wiktor, Weremiuk Wojciech, Szulc Jacek, Lubińska Amelia, Micielska Nadia, Turoboś Artur.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za wysokie wygrane w półfinale wojewódzkim.