aktualność

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

CZYTAJ

We wtorek 4 października 2022r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w mistrzostwach powiatu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. W końcowej klasyfikacji reprezentacja chłopców zajęła 4 miejsce ustępując nieznacznie szkole ze Strykowa oraz Głowna a na pierwszym miejscu uplasowała się ZSS z Aleksandrowa Łódzkiego. W  kategorii dziewcząt zajęliśmy 8 miejsce w powiecie a  jednocześnie 2 ze szkól z terenu gminy.

W zawodach uczestniczyli następujący uczniowie: Adrian Dybała, Jurek Wiktor, Kacper Kaletka,  Adrian Rucikowski, Konrad Witkowski, Kacper Wlodarczyk oraz Cichecka Dominika, Amelia Gawęda, Zuzanna Górecka, Martyna Kędzia, Sandra Maciaszczyk, Marika Pawlak, Marta Rychter opiekun: Krzysztof Szabela.