IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Nasza szkoła w dniu 05.03.2020 była organizatorem Mistrzostw Gminy w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja SP4 wywalczyła 3 miejsce w składzie: Sobczak Kamil, Włodarczyk Szymon, Dybała Dawid, Wieczorek Igor, opas Dominik, Krawczyk Kacper, Osieja Michał, Dopierała Igor, Ciemcioch Robert, Pięta Damian, Machnicki Szymon, Matczak Eryk, Jarczyński Maciej, Czekajewski Łukasz.

06.03.2020 odbyły się zawody w piłce koszykowej dziewcząt w ramach IMS. Naszą szkołę reprezentowały zawodniczki: Grabarczyk Maja, Zbidi Anna, Kopycka Zofia, Dudzińska Amelia, Kostkowska Aleksandra, Kostkowska Hanna, Pacholska Wiktoria, Dobroniak Zuzanna, Dobroniak Zofia, Kabacińska Berenika, Różycka Zofia. Drużyna SP4 zdobyła 3 miejsce.