KARTKA DLA RODAKA

W ramach tegorocznych działań kształtujących postawy patriotyczne wśród uczniów nasza szkoła  włączyła się  do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Rodaka” organizowanej przez Fundację dla Rodaka z Olsztyna. Uczniowie naszej szkoły  własnoręcznie wykonali kartki bożonarodzeniowe, które zostały przekazane Fundacji dla Rodaka. Nasze świąteczne życzenia trafią do Polaków z Kazachstanu, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Obwodu Kaliningradzkiego, Gruzji i Armenii. Mamy nadzieję, że wykonane przez naszych uczniów kartki przysporzą naszym Rodakom wielu wzruszeń i radość oraz będą dowodem, że Polska cały czas o nich pamięta, a nasi uczniowie mogą być dumni, że mogli włączyć się w tak wspaniałą akcję. Wszystkim zaangażowanym uczniom ,rodzicom oraz nauczycielom za wspólne piękne działania serdecznie dziękujemy!