KŁÓTNIA WRÓŻEK W BIBLIOTECE

W poniedziałek 15 maja w ramach obchodów Dnia Bibliotekarza i Bibliotek koło teatralne zaprosiło uczniów klas I-III, oddziału przedszkolnego i przygotowawczego na przedstawienie pt: „Kłótnia wróżek w bibliotece”.
 W krainę książek wprowadziły gości sympatyczne, ale kłótliwe wróżki oraz skrzaty. Dzieci poznały najbardziej znane postacie z bajek i baśni: Jasia i Małgosię, Czerwonego Kapturka, Śnieżkę, Królową Śniegu i Śpiącą Królewnę.

W rolę aktorów wcielili się uczniowie z klas IV-tych i V-tych w składzie:
Mateusz Pietrzak, Amelia Wienczek, Julia Zagłoba, Małgorzata Wdowiak,Wojciech Fabiszewski, Natalia Chmaj, Amelia Łukasiak, Borys Walaszczyk, Nikola Witkowska, Aleksandra Pisarek, Alicja Markowska, Antoni Koper.

We wtorek 16 maja uczniowie zaprezentowali swoją grę aktorską w Bibliotece Miejskiej, występując dla aleksandrowskich przedszkolaków. Nad przebiegiem spotkania czuwały panie Małgorzata Więckowska i Marzena Wlazłowicz-Pietras.