NIE MA JAK U MAMY
CZYTAJ
22 maja na zajęciach w klasie 1 d byli szczególni, najdrożsi goście- ukochane Mamy. Była to okazja do zobaczenia swoich pociech podczas pracy na lekcji. Okazało się, że wszystkie mamy są czarodziejkami, a dzieci potrafią pięknie im za to dziękować. Wspólna praca, uściski i wzruszenie - Dziękujemy


