NIESIEMY POMOC INNYM

Czas przed świętami bożonarodzeniowy skłania ludzi do rozmyślań i mobilizuje do niesienia pomocy innym.

Nasi uczniowie uczestniczą w wielu akcjach charytatywnych, o których będziemy pisać.

• Miło nam poinformować, ze Szkoła Podstawowa nr 4 przyłączyła się do zbiórki ogłoszonej przez Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej. Zbieraliśmy książki dla seniorów z Domu Dziennego Pobytu Wrzos. Udało nam się zebrać 230 książek. Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie!
  • Dziękujemy za udział w akcji Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka. Zebraliśmy 4 duże worki prezentów dla Dzieci.
  • Wolontariusze z klas 8 pomagali dzisiaj Mikołajowi rozdawać prezenty podopiecznym DPS-u w Rabieniu. Było dużo radości i wzruszeń. Poczuliśmy magię zbliżających się Świąt

• Uczniowie Czwórki przyłączyli się do akcji organizowanej przez Aleksandrowskie Forum Społeczne oraz Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim. Klasy 8a oraz 8c przygotowały prezenty dla najmłodszych podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej.

• Uczniowie klasy 2 b wraz z Rodzicami i wychowawcą wzięli udział w akcji #świąteczna_ozdoba_dla_seniora i przygotowali prezenty.Dziś prezenty zostały dostarczone do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Mediplan w Konstantynowie Łódzkim.Oprócz prezentów dzieci wykonały także samodzielnie świeczki świąteczne.

• W listopadzie w naszej szkole odbył się konkurs na Logo Wolontariatu klas 1-3. Dziękujemy za wszystkie prace. Gratulujemy zwycięzcom i  zapraszam do udziału w kolejnych konkursach