OP W GAJÓWCE

W dniu 26.05 dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Pasieki Edukacyjnej Gajówka, gdzie zwiedzały pasiekę zachowując ciszę, spokój i rozwagę. Grupa poznała życie pszczół, obserwowały je w ich naturalnym środowisku - ubrane w specjalne stroje ochronne zaglądały do ula. Dzieci wzięły udział w warsztatach z wyrobu świec z wosku pszczelego oraz przespacerowały się ścieżka edukacyjną słuchając ciekawych opowieści pszczelarza. Na zakończenie wizyty dzieci zasiadły wspólnie przy ognisku, upiekły kiełbaski oraz delektowały się miejscowymi miodami z przydomowej pasieki. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowa świecę ( która dam stworzył), a także słoiczek pysznego miodu. Dzieci były bardzo zadowolone z wycieczki.