ORTOGRAFICZNE ZMAGANIA

28 marca  nasi uczniowie (Natalia Karnowska – IVa, Michał Kaczor – Va, Zofia Kopycka – VIb, Nikola Żaromińska – VIIb,  Kinga Berenc – VIIIa) wyłonieni w szkolnych eliminacjach reprezentowali „Czwórkę” w XI Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”.

Wśród dziewięciu drużyn po emocjonującej dogrywce nasz zespół w składzie: Zofia Kopycka, Nikola Żaromińska i Kinga Berenc zajął ostatecznie IV miejsce. Indywidualnie w części konkursu polegającej na napisaniu dyktanda bardzo dobre miejsca zajęły: Zofia Kopycka – drugie, Nikola Żaromińska – trzecie. Kolejny raz nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę, wykazując się bardzo wysokim poziomem wiedzy i umiejętności. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!