PIKNIK Z CZWÓRKĄ

W minioną sobotę, 28 września odbył się na terenie szkoły „Piknik z czwórką”.

Ten dzień przepełniła atmosfera radości, zabawy i uśmiechu, a wszystko za sprawą przygotowanych atrakcji, z których mogły korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Wśród atrakcji były między innymi dmuchane zamki, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych uczestników. Podczas warsztatów plastycznych uczniowie tworzyli przepiękne prace przestrzenne, które później malowali. Na imprezie zapanowała fuzja kolorów, a to za sprawą malowania twarzy, paznokci oraz włosów. Styliści dbali o wygląd i dobre samopoczucie uczestników. W trakcie pokazów rycerskich można było zapoznać się z technikami walki rycerskiej oraz podziwiać stroje z epoki. Uczniowie utwierdzili się również w przekonaniu, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, a to wszystko po obejrzeniu pokazu psich zaprzęgów. Wszyscy byli zachwyceni umiejętnościami czworonogów. Wśród naszych uczniów nie brakuje osób utalentowanych wokalnie oraz tanecznie i to ich występy były najgłośniej oklaskiwane przez wzruszonych i dumnych rodziców. Wszyscy wspólnie mogli zatańczyć zumbę prowadzoną przez profesjonalną instruktorkę. Długie kolejki ustawiały się przed stanowiskiem loterii fantowej, w której każdy los był szczęśliwy, bo wygrywał. Uczestnicy mogli nabyć również obrazy namalowane przez uczniów szkoły, które ozdobią domowe wnętrza.

Przy tylu atrakcjach nie mogliśmy pozwolić na to, by uczestnicy byli głodni. Serwowane były potrawy z grilla, domowe wypieki oraz kawa i herbata. Impreza trwała kilka godzin, a goście bawili się do samego końca.