PODIUM DLA MŁODYCH ANGLISTÓW

Język angielski jest mocną stroną naszej szkoły!
W ostatnim czasie odbyły się dwa gminne konkursy, w których Czwórka stanęła na najwyższym podium zdobywając dla szkoły dwa złote puchary!!!
Oto szczegóły:

•  Konkurs SPELLING MASTER organizowany corocznie przez SP w Rudzie Bugaj. Spośród 28 zawodników najlepszy okazał się uczeń naszej szkoły - Ksawery Buczkowski z klasy VII a, który zajął I miejsce w gminie Aleksandrów Ł.
  • Konkurs PLAY WITH ENGLISH już po raz dziewiąty zorganizowany przez SP w Rąbieniu. Nasza drużyna złożona z dwojga uczniów: Marcel Pokorski z klasy III b i Amelka Wienczek z klasy IV b zajęła I miejsce w gminie.

Ogromne gratulacje dla naszych anglistów, którzy przygotowali uczniów do konkursu: Monika Baczyńska, Sylwia Chyła -Brzeska i Anna Wojtczak