POŁĄCZENI PASJĄ- INTEGRACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W dniu 18 września w Uniejowie odbył się integracyjny turniej piłki nożnej "Połączeni Pasją" . W zawodach nasza szkołę reprezentowali uczniowie klas 7 , którzy zajęli 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. W ramach imprezy organizowanej przez Uniejowski Stowarzyszenie Aktywni zawody odbywały się w dwóch grupach- młodzieżowe zespoły oraz drużyny Olimpiad Specjalnych z terenu województwa łódzkiego. Na koniec turnieju rozegrany został mecz przyjaźni, w którym udział wzięli zawodnicy widzewskiej sekcji Amp futbol, reprezentanci poszczególnych drużyn grających w turnieju oraz zaproszeni goście. Zawody rozegrane po raz czwarty w Uniejowie zostały zorganizowane pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego oraz wybitnych sportowców Euzebiusza Smolarka oraz Ewy Pajor.

Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Kaczanowski , Michał Grabowski , Oliwier Zieliński , Jacek Szulc, Jakub Dudziński , Mateusz Kowalski, Jan Jakóbiak, Jakub Łyczek, Michał Kochaniak, Szymon Włodarek, Oskar Szadkowski.

opiekun : Krzysztof Szabela