PROJEKT EDUKACYJNY- PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA

Laurka dla miasta To kolejne zadanie wykonane w ramach projektu.

Własne zadanie

W ramach zadania własnego  zadanie nr 50 uczniowie klasy 1b z Sp nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim obchodzili na zajęciach online Dzień Ziemi. Samodzielnie wykonali Eko odznaki

oznaka1oznaka2

"Na majowej łące"
Uczniowie klasy 1 B z SP nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim wykonali kolejne zadanie nr 42 Na majowej łące -założenie zielnika polskiej roślinności

zielnik 1zielnik2

zielnik3zielnik4

,, Gramy w biało-czerwone''

Uczniowie klasy 1 b wykonali kolejne zadanie nr 44  w ramach projektu ,, Gramy w biało-czerwone'',  gry planszowe.

mapa gra z mapą

gragra z mapą

Pieczenie pierników

W ramach projektu Piękna Nasza Polska Cała uczniowie  klasy 1 b  w trakcie nauki zdalnej piekli pierniki wraz z rodzicami.
Było smacznie, świątecznie  i kolorowo. Sami zobaczcie.

dziewczynka z piernikami  druga dziewczynka z piernikami

dziewczynka z tacą pierników dziewczynka wyrabia ciasto

W STARYM KINIE

Uczniowie klasy 1 b zrealizowali kolejne zadanie w ramach projektu Piękna Nasza Polska Cała.
Oglądali dawne bajki i świetnie się przy tym bawili. Poznali dawnych bohaterów bajek animowanych.

reksio      miś uszatek

Pokaz mody patriotycznej

Uczniowie klasy 1 B  w ramach projektu Piękna Nasza Polska Cała  meldują wykonanie kolejnego zadania Pokaz mody patriotycznej. Podczas zajęć online dzieci prezentowały swoje stroje.

zadanie 14

Klasa 1B w ramach projektu Piękna Nasza Polska Cała melduje wykonanie kolejnego zadania nr 14 ,,Być dobrym jak chleb” ,z okazji Święta Chleba uczniowie wraz z rodzicami w domach piekli pyszne pieczywo.Dziękujemy rodzicom za pomoc w wykonaniu zadania.

zadanie  nr 4

Uczniowie klasy 1 B wykonali kolejne  zadanie ,,Piękna Niepodległa „ w ramach realizowanego projektu Piękna Nasza Polska Cała  i zasadzili drzewko. Dzieci wspólnie z rodzicami dziś po ślubowaniu wykonały to zadanie.

grupa uczniów trzyma drzewko do zasadzenia przed szkołą   rodzice sadzą drzewko

Zadanie 31

,,Czerwone korale” zostało zrealizowane w ramach Międzynarodowego  Projektu Edukacyjnego Piękna Nasza Polska Cała przez uczniów klasy 1 B ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim

dzieci nawlekają korale jarzębiny