PROJEKT "MOJE HOBBY"

Chcesz wiedzieć kim jesteś? Nie pytaj. Działaj. Działanie cię określi i ustali. Z działania swojego się dowiesz.

Gombrowicz, Dzienniki

Uczniowie klasy 4b wzięli udział w projekcje "Moje hobby". Przez kilka kolejnych spotkań, uczniowie opowiadali o swoim hobby. Każda autoprezentacja była dobrze przemyślana i przygotowana. Były plakaty, akcesoria związane z prezentowanym zajęciem, muzyka, zdjęcia i smakołyki.

Projekt miał na celu bliższe poznanie się uczniów, integrację a przede wszystkim dawał możliwość opowiedzenia o sobie, podzielenia się z innymi swoimi pasjami. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o swoich rówieśnikach czegoś nowego, często zaskakującego. Każda z prezentacji kończyła się brawami i serią dodatkowych pytań.

Może Cię zainteresować