SKO TO JEST TO

31 października 2019 r. uczniowie klasy 2b i OP przygotowali apel o oszczędzaniu z okazji „Październik - miesiącem oszczędzania”. Dzieci w krótkich scenkach przedstawiły, że warto gromadzić swoje oszczędności, przeznaczyć je na wymarzony cel i zostać milionerem. W inscenizacji pokazano również zwierzątka, które również, jak ludzie, zbierają i oszczędzają zapasy, by przetrwać srogą zimę. Po przedstawieniu głos zabrała pani dyrektor Renata Papis, która podziękowała uczniom za uważne wysłuchanie przygotowanych scenek. W apelu wzięła udział pani Joanna Bielińska, koordynator SKO przy Banku Polskim PKO oddział w Aleksandrowie Łódzkim, która zachęcała dzieci do założenia kont i oszczędzania w SKO. Pani Asia wraz z opiekunami SKO, p. Iwoną Onopą i Katarzyną Ziąbką, wręczyła nagrody za konkurs plastyczno-informatyczny pt. „100-lecie PKO” lub „SKO ma 80 lat”.

Zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach SKO oraz do sumiennego oszczędzania.