SPORT- BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 22.09.2020r. na stadionie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

W Igrzyskach Dzieci SP4 reprezentowali następujący uczniowie:

• w kategorii dziewcząt: Adamiak Julia , Brewińska Zofia, Cichecka Dominika, Cyrulska Oliwia, Dzikowicz Anna, Górecka Zuzanna, Karnowska Natalia, Kowalczyk Gabriela, Marańda Nicola, Ochal Nadia, Opala Aneta, Pawlak Marika, Pietrzak Maja, Niewiadomska Zofia.
  • w kategorii chłopców wystąpili: Dybała Adrian, Gliński Daniel, Jakubiak Jan, Kaczmarek Dawid, Przybysz Michał, Witkowski Konrad.
 W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej szkołę reprezentowali uczniowie:
  • dziewczęta: Garlińska Lena, Jaskulska Jagoda, Krystek Izabela, Makowska Paulina, Moryl Maja, Pawlak Julita, Różycka Zofia, Siemińska Amelia, Siemińska Amelia, Zbidi Anna
  • chłopcy: Augustyniak Kacper, Dudzinski Jakub, Jarczyński Maciej, Kochaniak Michał, Łyczek Jakub, Matczak Eryk, Osieja Michał, Pięta Damian.