SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Michał Wojtysiak z klasy 8a został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z j. angielskiego organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty w roku 2020/2021.

Gratulujemy!!!

opiekun: Monika Baczyńska

Pragniemy z dumą poinformować, że uczennica naszej szkoły Aleksandra Sadowy z klasy VIII B została finalistką V Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Bliżej pszczół”.

Konkurs zorganizowany był dla uczniów szkół podstawowych (klas 7–8) i ponadpodstawowych (klas 1 – 4). Jego celem było uświadomienie i popularyzacja wśród uczniów wiedzy na temat pszczoły miodnej i pszczelarstwa, w szczególności o: roli pszczoły jako zapylacza, właściwościach miodu i innych produktów pszczelich, sposobach na ochronę pszczół i o urokach zawodu pszczelarza.

W etapie szkolnym konkursu wzięło udział około 600 uczniów z całej Polski. Do etapu centralnego zakwalifikowały się tylko 42 osoby w kategorii szkół podstawowych i 42 osoby w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Ostatecznie Ola Sadowy zajęła 9 miejsce w Polsce w kategorii szkół podstawowych  .

Olu , gratulujemy z całego serca.

Opiekun : mgr Anna Kaźmierczak

Pragniemy poinformować o kolejnym  sukcesie wychowanków Szkoły Podstawowej Nr 4 im Marii Skłodowskiej – Curie w Aleksandrowie Łódzkim. Uczennica klasy VIIIb Martyna Ziąbka została  finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii organizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2020/2021.

Ogromne gratulacje , Martynko.

Opiekun : Anna Kaźmierczak

Miło nam poinformować, że aż czworo uczniów z naszej szkoły uzyskało tytuł Laureata Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy o Filmie i Mediach. Filmowe Łódzkie - Filmowe Regiony Polski.

Są to: Marta Czech klasa 8c, Amelia Dudzińska klasa 8b, Zofia Kopycka klasa 8b oraz Mateusz Kowalski klasa 7d.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!

opiekun: Dominika Żychlińska