aktualność

SUKCES W GMINNYM KONKURSIE EKOLOGICZNO - PRZYRODNICZYM

CZYTAJ

Amelka Wienczek, Wojtek Adamczyk i Filip Grochowski godnie reprezentowali naszą szkołę na Gminnym Konkursie Ekologiczno - Przyrodniczym, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Rudzie Bugaj. Drużyna przygotowana przez p.  Annę Kaźmierczak zajęła II miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

Może Cię zainteresować