TYDZIEŃ Z BIBLIOTEKĄ 21-25 X

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole odbyły się konkursy czytelnicze ze znajomości książek: Andrzeja Maleszki „Magiczne drzewo. Czerwone krzesło” dla klas IV-VIII oraz Grzegorza Kasdepke „Kacperiada "Opowiadania dla łobuzów i nie tylko” dla klas II-III.

Konkursom tym towarzyszył konkurs plastyczny klas I pt: „Laurka dla biblioteki”. Ponadto przez cały tydzień w bibliotece szkolnej na przerwach obiadowych o godzinie 11.00 czytelnicy brali udział w mini quizie z wiedzy o książce i bibliotece, natomiast najmłodsi czytelnicy o godzinie 12.05 mogli poznawać przygody Bodzia i Pulpeta bohaterów książki Grzegorza Kasdepke.

Wyniki konkursu czytelniczego dla klas II-III „Kacperiada”:

I miejsce- Fudala Oliwia IIIB, Burska Maria IIA, Pęcherski Jakub IIA, Stefanek Martyna IIIA

II miejsce- Szymczak Maurycy IIA, Pakowska Zuzanna IIA

III miejsce- Kucina Jan IIIA

Wyniki konkursu czytelniczego dla klas IV-VIII:

„Magiczne drzewo. Czerwone krzesło”
I miejsce- Maciejewska Karolina VC
II miejsce- Dylewski Jakub IVA
III miejsce- Włodarczyk Kacper VD

Wyniki konkursu plastycznego klas I „Laurka dla biblioteki”:

I miejsce- Nastarowicz Natalia IB
II miejsce- Pakowska Klara IA
III miejsce- Owsiany Mateusz IA
wyróżnienie- Marczak Filip IA

GRATULACJE!!!
Tydzień z biblioteką przygotowały p.p. Marzena Wlazłowicz-Pietras i Marta Rusołowska.