WIOSENNY FESTIWAL SPRAWNOŚCI W TRÓJCE

21 marca uczniowie z klas II i III wzięli udział w "Wiosennym festiwalu sprawności" w Sportowej Szkole Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim o Puchar Naczelnika Edukacji, Kultury i Sportu.

Do gminnych zawodów sportowych zgłosiło się 6 szkół z terenu naszej gminy. Młodzi sportowcy zmierzyli się w zawodach lekkoatletycznych. Brali udział w następujących konkurencjach: bieg na 40 m, sztafeta 130 m, rzut piłką lekarską, skok w dal z miejsca oraz wyścigi rzędów.

Uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani i aktywnie uczestniczyli w turniejowych konkurencjach. Wszyscy wykonywali zadania z pełnym zaangażowaniem, za co zdobyli IV miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Julia Błaszczyk, Kaja Błaszczyk, Ania Kwiatkowska, Dominika Pięta, Julia Beda, Julia Kowalska, Solarek Maja, Łukasz Kozłowski, Jan Olczak, Kochaniak Wojtek, Rucikowski Adrian, Szulc Ksawery, Szpil Michał, Łyczek Kacper.

Opiekun: Marta Rusołowska.