WITAJCIE WAKACJE

W piątek, 24 czerwca, w Czwórce odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego.

Klasy 6b, 5a, 4a i 4b przygotowały recytatorsko-muzyczne widowisko z dużą dawką humoru. Nie zabrakło występów tanecznych, jak   i urozmaicenia w postaci krótkiego koncertu akordeonowego. Wszyscy z radością i na kolorowo powitali wakacje, przy okazji przypominając sobie o zasadach, jakich należy przestrzegać, aby po wypoczynku bezpiecznie powrócić do nauki.Wzruszające podziękowania dla nauczycieli zakończyły podsumowujące rok szkolny przedstawienie.

24 czerwca był też szczególnym dniem dla uczniów klas VIII. Był to dla nich nie tylko dzień zakończenia roku szkolnego 2021/2022, ale przede wszystkim dzień ukończenia szkoły podstawowej. Absolwenci zebrali się w hali sportowej na wzruszającej i doniosłej uroczystości, na której obecny był burmistrz naszego miasta. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły przedstawicielom klas VII. Zostały wręczone puchary dla najlepszych absolwentek, sportowców, nagrody i świadectwa z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców. Uczniowie klas VIII zaprezentowali krótki, ale ciekawy, niosący przesłanie dla absolwentów program artystyczny "Duchy szkoły". Akademia zakończyła się pięknym polonezem, po którym klasy udały się do swoich sal na spotkanie i pożegnanie z wychowawcami. Łez wzruszenia nie kryli nauczyciele, rodzice i przede wszystkim uczniowie klas VIII, dla których zakończył się pewien etap życia, a zaczął kolejny, pełen nowych wyzwań i niespodzianek.

Życzymy Im powodzenia i szerokiej drogi.