„ZAWODOWI KOLĘDNICY”

W piątek 13 stycznia uczniowie z koła teatralnego i wokalnego odwiedzili podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Aleksandrowie Łódzkim. Nasza młodzież zaprezentowała scenkę pt: „Zawodowi kolędnicy”. Przy świątecznej oprawie muzycznej, aktorzy wcielając się w postaci lekarza, weterynarza, księgowej, szewca, krawcowej, piekarza i budowlańca, składali uczestnikom spotkania wyjątkowe „zawodowe” życzenia świąteczne. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Piątkowe spotkanie było cenną lekcją empatii, zrozumienia, szacunku i wrażliwości naszych uczniów do osób starszych i niepełnosprawnych intelektualnie.
Uczestnicy kolędowania:
Pietrzak Mateusz IVA, Wienczek Amelia IVB, Fabiszewski Wojciech VA, Zagłoba Julia VA,  Chmaj Natalia VA,  Witkowska Nikola VA,  Łukasiak Amelia VA, Walaszczyk Borys VA,  Koper Antoni VB,  Markowska Alicja VB,  Pisarek Aleksandra VB,  Dylik Martyna VB,  Budziarek Maja VB,  Kuźmińska Zuzanna VB,  Kozłowska Julia VB,  Talarkiewicz Laura VB,  Geberle Weronika VB
Opiekunowie: p. Bogumił Łyko, p.p. Małgorzata Więckowska i Marzena Wlazłowicz-Pietras.