Rada Pedagogiczna

Dyrektor szkoły:    Jolanta Mistrzak
Wicedyrektor szkoły:  Bożena Andrzejewska
Wicedyrektor szkoły:  Renata Papis


Nauczyciele

  • Adamkiewicz Ewa - język angielski
  • Andrzejewska Bożena - edukacja wczesnoszkolna
  • Baczyńska Monika - język angielski
  • Badura Anna - edukacja wczesnoszkolna
  • Berenc Dorota - język polski
  • Brocki Robert - historia i WOS
  • Chodakowska Marta - matematyka
  • Chyła-Brzeska Sylwia - język angielski
  • Dębska Magdalena - przyroda, geografia, technika
  • Dziedzic Bożena - edukacja wczesnoszkolna
  • Jarzyńska Anna - język angielski
  • Jóźwiak Marzena - informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Jurek Ireneusz - wychowanie fizyczne
  • Kania Ewa - edukacja wczesnoszkolna
  • Kaźmierczak Anna - biologia, przyroda
  • Kluszczyńska Urszula - wychowanie fizyczne
  • Kocik Dorota - edukacja wczesnoszkolna
  • Koralewska Honorata - matematyka
  • Kotowska Katarzyna - logopedia
  • Kowalska Ilona - nauczyciel świetlicy
  • Kowalska Paulina - wychowanie fizyczne
  • Krajewska-Daszkiewicz Agnieszka - historia
  • Kraska Izabela - język polski
  • Księżak Jadwiga - matematyka
  • Lewandowski Grzegorz - wychowanie fizyczne
  • Matz Małgorzata - język niemiecki
  • Mikołajczyk Paweł - wychowanie fizyczne
  • Misiak Jadwiga - język polski
  • Mistrzak Jolanta - język polski
  • Mrozińska Renata - doradztwo zawodowe
  • Mróz Joanna - wychowanie do życia w rodzinie
  • Nolbrzak-Sibilska Violetta - pedagog
  • Olczak Marta - język polski
  • Onopa Iwona - edukacja wczesnoszkolna
  • Ośniecka Aneta - plastyka
  • Papis Renata - edukacja wczesnoszkolna
  • Papka Anna - edukacja wczesnoszkolna - OP
  • Przybysz Julia - nauczyciel świetlicy
  • Rezler Jolanta - pedagog
  • Rogowski Maciej - religia
  • Romanowicz Ryszard - technika
  • Rusołowska Marta - nauczyciel świetlicy
  • Skawińska Anna - przyroda, geografia
  • Sobczak Barbara - język angielski
  • Stanielewicz Elżbieta - nauczyciel świetlicy
  • Szabela Krzysztof - wychowanie fizyczne
  • Szymczak Rafał - fizyka, chemia
  • Śmichura Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
  • Walczewska-Wojtulska Anna - muzyka
  • Wasilewska Bożena - wychowanie fizyczne
  • Więckowska Małgorzata - religia
  • Wlazłowicz-Pietras Marzena - historia, biblioteka
  • Włodarczyk Edyta - język angielski
  • Wojda Małgorzata - religia
  • Ziąbka Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna - OP
  • Ziembikiewicz Sebastian - wychowanie fizyczne
  • Żelewska Karolina - język angielski
  • Żychlińska Dominika - język polski