KODUJ Z GIGANTAMI- WARSZTATY Z PROGRAMOWANIA

Zapisy na "Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce już wystartowały. Wraz z patronami honorowymi szczególnie Ministrem Edukacji i Nauki oraz z Patronem Honorowym Prezydentem Miasta Zgierza  serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w akcji.

“Koduj z Gigantami: W krAInie Przyszłości” to już 13. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem motywem przewodnim będzie Sztuczna Inteligencja! Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 7 do 18 lat do Krainy AI, gdzie będziemy uczyć programować sztuczną inteligencję i nie tylko!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online.
Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Zgierzu przy ul. Długiej 5, w dniach 2,16-17 września 2023.
Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Informacje o programie