SPRINTEM DO MARATONU

We wtorek 21 maja osiemnaścioro dzieci z oddziału przedszkolnego wzięło udział w V Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków ,, SPRINTEM DO MARATONU” , którego patronem i organizatorem jest czasopismo ,,Bliżej przedszkola”.
Celem SPRINTEM DO MARATONU jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. W tej akcji, która trwała od 6 do 24 maja 2019r., wzięło udział 73 989 przedszkolaków, a ich łączny dystans to 38 254,41 km.
Nasza grupa przebiegła wspólnie 6 300 metrów. Przedszkolaki były bardzo dumne ze swojego pierwszego maratonu.
Dla wszystkich chętnych biegaczy przygotowane zostały  MEDALE i DYPLOMY, a dla całej grupy przedszkolnej – CERTYFIKAT.
BRAWA dla małych maratończyków!