ŚWIĘTO EDUKACJI

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. By uczcić ten dzień, w środę 11 października w naszej szkole spotkali się emerytowani nauczyciele. Wśród zaproszonych gości byli także : Burmistrz Aleksandrowa Ł. Pan Jacek Lipiński, sekretarz miasta i gminy P. Iwona Dąbek, P. Mariusz Grabowski oraz prezes ZNP w Aleksandrowie Ł. P. Iwona Kalina. Zaproszeni goście obejrzeli przepiękny program artystyczny i otrzymali drobne upominki przygotowane przez uczniów.

Dwa dni później, w piątek 13 października społeczność naszej Czwórki miała okazję wspólne obchodzić Dzień Edukacji. Program artystyczny na tę uroczystość przygotowali uczniowie klas III c, VI b oraz członkowie szkolnego koła wokalnego pod opieką pp. Anny Kaźmierczak, Elżbiety Stanielewicz, Bogumiła Łyko i Patrycji Fudali.

Pani Dyrektor Renata Papis wręczyła nagrody wyróżniającym się pracownikom szkoły oraz podziękowała wszystkim za trud, za serce, za uśmiech. Serdeczne życzenia i podziękowania złożyła również Przewodnicząca Rady Rodziców- Pani Joanna Michałek.