ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Dyrektor Szkoły Renata Papis powitała zebranych i podziękowała za cały rok pracy. Gratulowała absolwentom ukończenia szkoły, a wszystkim uczniom doskonałych wyników w nauce.Głos zabrał także burmistrz Jacek Lipiński, który  w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na znaczące osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne naszych uczniów na terenie gminy Aleksandrów Ł. W wakacyjny nastrój wprowadził nas program muzyczno- artystyczny w wykonaniu uczniów klas 3c, 5a, 5c oraz dziewczyn z koła tanecznego  pod kierunkiem: J.Słupińskiej, M.Śmichury, B.Łyko i E. Fandrych- Sieczki, K. Kopecka- Krawczyk.

Szczególnie wzruszające chwile przeżywali uczniowie i nauczycie klas ósmych. Wcześniej żegnali się na mniej formalnej części-  Balu Ósmoklasistów, tym razem nastąpiło oficjalne pożegnanie ze szkołą i jej społecznością. Nad przebiegiem zakończenia klas ósmych czuwali: A.Skawińska, A. Krajewska- Daszkiewicz, D. Żychlińska, R. Szymczak, R. Brocki, I. Kraska, I. Jurek, G. Lewandowski.

Polonez w wykonaniu ósmoklasistów - film

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami, gdzie otrzymali upragnione świadectwa i mały wakacyjny upominek- bilet do kina Spójnia.

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a naszym Ósmoklasistom dostania się do wybranych szkół.