ZDROWY POSIŁEK, TO NIE WYSIŁEK

W czwartek 23 maja państwo Martyna i Paweł Szulc, wolontariusze Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy zorganizowali i przeprowadzili warsztaty w ramach Światowego Dnia Citi dla Społeczności dla dzieci z oddziału przedszkolnego.
Zajęcia te miały na celu propagowanie zdrowej diety, wdrażanie prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci oraz przekonanie przedszkolaków, że „Zdrowy posiłek, to nie wysiłek!”.
Dzieci przygotowały sałatkę z warzyw, pastę jajeczną z awokado oraz koktajl jogurtowo-owocowy z nasionami chia. Prawie wszystkim smakowały te posiłki, szkoda, że troje dzieci nie udało się namówić na zdrowe jedzenie.
Mikser, blender, talerzyki, kubki, miseczki i sztućce zakupione na potrzeby warsztatów pozostają w szkole, aby inne klasy mogły z nich korzystać. Bardzo dziękujemy!