GMINNY TURNIEJ O MIEŚCIE I GMINIE ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

24 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się XXIV edycja Gminnego Turnieju o Mieście i Gminie Aleksandrów Łódzki. Wzięły w nim udział drużyny z pięciu szkół. Uczniowie rozwiązywali zadania dotyczące historii i współczesności naszego miasta. Poziom był bardzo wyrównany. Uczestnicy wykazali się imponującą wiedzą.
Ostatecznie zwycięską drużyną okazała się reprezentacja SP nr 4 pod opieką p. Agnieszki Krajewskiej - Daszkiewicz.
II miejsce, z minimalną różnicą, zajęła drużyna z SSP nr 3 pod opieką p. Grażyny Kwiatkowskiej,
Zaś na III miejscu uplasowali się uczniowie z SP nr 1 pod opieką p. Jacka Pietryka.
Nad przebiegiem konkursu czuwało niezależne  jury  w składzie: p.Małgorzata Grabarczyk, p. Kinga Kalina, p. Tomasz Pietras i p. Karina Lisiecka - znawcy i pasjonaci historii Aleksandrowa Ł. Puchary i nagrody dla zwycięzców ufundował Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego - p. Jacek Lipiński.
Ogromnie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom.