„WIOSENNE SPOTKANIE Z POEZJĄ DZIECIĘCĄ”

W środę 3 kwietnia odbył się konkurs recytatorski pt: „Wiosenne spotkanie z poezją dziecięcą”, w którym udział wzięli uczniowie klas I-IV oraz oddziału przedszkolnego. Konkurs poprzedził występ organizatorek spotkania, które zaprezentowały publiczności wiersz pani Joanny Papuzińskiej „Modrzewie”. Ponadto w trakcie trwania konkursu, uczniowie wysłuchali wiersza Juliana Tuwima „Lokomotywa” w wykonaniu pana Piotra Fronczewskiego oraz wspólnie z Sanah zaśpiewali utwór Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy” i „Całkiem Nową Bajkę” z Akademii Pana Kleksa.
Mistrzami recytacji zostali: Eliza Elert IB, Maria Pomikła IB, Ignacy Kucharczyk ID, Mikołaj Kucharczyk IID i Natalia Napieralska IIIB.

Konkurs przygotowały p. p. Ewa Kania, Marzena Wlazłowicz-Pietras i Małgorzata Więckowska.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!