ZAJĘCIA W 1B

Uczniowie klasy 1 B podczas zajęć online z języka angielskiego uczyli się piosenki ,,Baby Shark”. ????????Wykonali także opaski z rekinami. Poprzez gry i zabawy na zajęciach utrwalali wcześniej poznane słownictwo.

30.03.21 uczniowie klasy 1b brali udział w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez Kolejowe ABC. Podczas tego spotkania dowiedzieliśmy się co trzeba zrobić gdy zobaczymy bagaż pozostawiony bez opieki i kiedy możemy przekroczyć żółta linie na peronie. Poznaliśmy znaki drogowe stawiane przed przejazdami kolejowymi.  Dowiedzieliśmy się jak należy zachować się przed przejazdami ze szlabanami i bez szlabanów. Były to bardzo ciekawe zajęcia edukacyjne.

Podczas zajęć online uczniowie klasy 1 B robili sałatki owocowe. Było smacznie,zdrowo i kolorowo.