PIKNIK 2021

18 września 2021r. odbył się wyjątkowy piknik zorganizowany przez rodziców, uczniów  oraz nauczycieli naszej szkoły. W programie przewidziano wiele atrakcji dla wszystkich pokoleń. Duże zainteresowanie wzbudziły występy utalentowanych uczniów, licytacja obrazów, kawiarenka, grill, stoisko ze świeżo wyciskanymi sokami oraz stoisko z przetworami domowej roboty. Dzieci mogły utrwalić zasady udzielania pierwszej pomocy oraz poznać bliżej zawód strażaka. Harcerze zadbali o pozytywną atmosferę grając na gitarze.
W trakcie pikniku nie było czasu na nudę, zwłaszcza dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji takich jak występ iluzjonisty, trampoliny, malowanie twarzy, szalone fryzury, malowanie paznokci, tatuaże oraz wiele innych. Środki zebrane podczas Pikniku przeznaczone zostaną na budowę ogrodowej altanki, która ma posłużyć dzieciom jako miejsce do lekcji w plenerze.
Serdecznie dziękujemy całej społeczności za wsparcie oraz zaangażowanie!