ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

20 października 2023r. odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. W obecności zaproszonych gości - Burmistrza Jacka Lipińskiego, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Hanny Beda, Przewodniczącej Rady Miasta Małgorzaty Grabarczyk, przewodniczącej Rady Rodziców Joanny Michałek, Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i rodziców pierwszoklasiści złożyli akt ślubowania. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie.  W dalszej części uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie w krótkim programie artystycznym. Na zakończenie dzieci otrzymały legitymacje szkolne, pamiątkowe dyplomy, życzenia od starszych kolegów i upominki od rodziców. Naszym najmłodszym uczniom życzymy sukcesów w nauce, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy raz rozwijania swoich talentów i pasji.