WIEDŹMA MULTIMEDIA

W środę 8 czerwca 2022r. uczniowie koła teatralnego zaprosili klasy I-III, oddział przedszkolny oraz przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 3 na przedstawienie pt: „Wiedźma Multimedia” zachęcające do czytania książek.
W rolę młodych aktorów wcielili się uczniowie z klasy IIIA, IVA i VIIA: Klara Pakowska, Mateusz Pietrzak, Julia Zagłoba, Maria Burska, Nikola Witkowska, Borys Walaszczyk, Lena Frątczak, Amelia Łukasiak, Małgorzata Wdowiak, Karolina Jabłońska, Małgorzata Pietrzak i Nikola Komorek. Bajkowe postacie z piratami na czele, poszukiwały książek, które skradła im podstępna Wiedźma Multimedia. Na szczęście skłócone ze sobą Baba Jaga i tytułowa Wiedźma, znalazły nić porozumienia i wszystkie książki wróciły na swoje miejsce.

Nad przebiegiem przedstawienia czuwały p.p. Małgorzata Więckowska i Marzena Wlazłowicz-Pietras. Dekorację wykonała p. Ewelina Fandrych-Sieczka. Naszym aktorom serdecznie dziękujemy za pracę, perfekcyjne odegranie swoich ról oraz świetną współpracę. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie strojów.