AKCJA SZCZEPIEŃ - COVID-19

Szanowni Państwo,

proszę o zapoznanie się z udostępnionymi materiałami przekazanymi do szkoły w sprawie akcji szczepień COVID-19 dla uczniów od 12 roku życia.
Wychowawcy klas przekażą uczniom deklaracje na szczepienia. Rodziców zainteresowanych szczepieniem dziecka, proszę o wypełnienie deklaracji i przekazanie jej do wychowawców na zebraniach, które odbędą się w dniu 8 września 2021.
Po zebraniu tych deklaracji zostanie podjęta decyzja o miejscu organizacji szczepień, o czym zainteresowani rodzice zostaną poinformowani.
Kwestionariuszy wstępnego wywiadu nie będzie zbierała szkoła, a punkt szczepień, gdyż stanowi to dokumentację medyczną, a więc uczeń powinien mieć ją wypełnioną w dniu szczepienia lub powinna zostać wypełniona przy lekarzu w tym dniu.
Szkoła jest odpowiedzialna tylko za część organizacyjną tej akcji, a nie za zbieranie przechowywanie lub uzupełnianie dokumentacji medycznej.

Renata Papis

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4