ROZGRYWKI MATEMATYCZNE W KLASACH STARSZYCH

Uczniowie klas 4 a, 5 c, 7 a, 7 b i 8 a obchodzili na lekcjach matematyki Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Głównym celem tej akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania - uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. Zostały przeprowadzone gry i zabawy, które miały zachęcić do korzystania z tabliczki mnożenia. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę oraz pokłady cierpliwości podczas
kodowania. Rozgrywki połączone z rozwiązywaniem przykładów przyniosły  wiele radości i satysfakcji naszym uczniom. Podczas rywalizacji uczestnicy mogli popisać się umiejętnością posługiwania się tabliczką mnożenia w różnych sytuacjach. Wrażeń i emocji nie brakowało, współzawodnictwo o punkty  podnosiło tylko temperaturę rywalizacji. Na zakończenie każda klasa otrzymała dyplom za aktywny udział w zajęciach.
Gratulujemy wszystkim MISTRZOM tabliczki mnożenia! Organizatorem rozgrywek była p.Beata Zawlik-Piasny.