WYCIECZKA DO OSP CHROŚNO

W miniony weekend klasa 6b wraz z wychowawczynią wybrała się na wycieczkę do remizy strażackiej OSP Chrośno. Dzieci poznały tajniki pracy strażaka, wykonując m.in. rozwinięcie bojowe pod okiem taty jednego z uczniów - pana Krzysztofa Olczaka. Bez wątpienia sobota była dniem pełnym przeżyć. Uczniowie byli zachwyceni, kiedy przed południem odwiedzili ich żołnierze z 9ŁBOT, prezentując sprzęt wojskowy i dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wspólny spacer po lody bo najbliższej wsi oddalonej o 3km był wyzwaniem, wszak wszyscy podołali zadaniu i delektowali się chłodną przekąską po długim spacerze w pięknych okolicznościach przyrody. W sobotni wieczór odbyło się ognisko - nie obyło się bez gier, zabaw i dyskoteki. Wszystkim dopisywały świetne humory.
Serdecznie podziękowania dla OSP Chrośno, pana Krzysztofa Olczaka oraz KGW w Chrośnie za użyczenie remizy i pomoc w zorganizowaniu wycieczki.