ZAPRASZAMY DO CZYTANIA…

W październiku obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji uczniowie klas IV-VIII przygotowywali plakaty zachęcające swoich kolegów i koleżanki do czytania książek. Spośród 33 prac wyróżniono 14, które zaprezentowane zostały braci uczniowskiej na parterze holu głównego.
Uczniowie wyróżnieni w akcji czytelniczej:
Stasiak Jakub VIIIB, Dziuba Ilia VIIC, Pakosz Maria VIIB, Misiak Natasza, Stępniak Julia, Olczyk Nela, Urbańczyk Anna VIIA, Salwa Julia, Kozłowska Julia, Markowska Alicja, Pisarek Aleksandra VIB, Makuch Jowita VIB, Koper Antoni VIB, Zagłoba Julia VIA,Szymczak Maurycy VIA, Jasiukiewicz Kinga VB, Marczak Filip VA, Owsiany Mateusz VA, Łuczko Maksymilian, Kaczanowski Wojciech IVB, Dziuba Artem IIIB

Serdecznie dziękuję za udział w akcji i zapraszam do biblioteki po książkę na długie, jesienne wieczory.