ZIMOWISKA 2022

Ferie, ferie i już po nich.

Niektórzy nie rozstawali się ze szkołą nawet w czasie wolnych dni.

Chyba nie żałują…

Na zimowiskach organizowanych w naszej szkole obowiązkowy był uśmiech i dobry humor .

Oprócz zajęć plastycznych, muzycznych, sportowych odbywających się w szkole odwiedziliśmy, wysłuchaliśmy, nauczyliśmy się, pooglądaliśmy, pobawiliśmy się w :kinie „Spójnia,” modelarni ALIEN LAB, klubach LEVEL, BLU Fitness, teatrach Pinokio i Piccolo, Planetarium EC1, sali zabaw ALEXLAND. Uczestniczyliśmy w warsztatach prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów m.in. ekologicznych „Rośliny w słoiku”, plastycznych „Pachnące mydełko”, informatycznych „ Kodowanie i programowanie z robotami”, gastronomicznych „Moja pizza w 105-tce.”

Wszystkim dorosłym, wychowawcom, instruktorom, edukatorom, trenerom, którzy przyczynili się do urozmaicenia pobytu- serdecznie dziękujemy.

A oto krótka fotograficzna relacja z dwóch tygodni świetnej zabawy.