GÓRA GROSZA

Nasza szkoła, podobnie jak w poprzednich latach, przystąpiła do XX edycji akcji „Góra Grosza” organizowanej w szkołach i przedszkolach w całej Polsce. Akcja rozpoczęła się 26 listopada 2019 r. i trwała do 2 stycznia 2020 r. Celem akcji było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną oraz uświadomienie uczniom, że nawet najdrobniejsze, wspólnie zebrane monety mogą utworzyć ogromny fundusz.
W ramach akcji „Góra Grosza” udało nam się zebrać rekordową kwotę 706 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom, którzy wzięli udział w akcji. Cieszy nas fakt, że nasza społeczność szkolna potrafi dzielić się z innymi i nie pozostaje obojętna na los osieroconych dzieci.

Dziękujemy!!!